Aukso verti taškeliai

Sakoma, kad kartais geriausia dovana yra ta, kurią gali suvalgyti… Skanėstai – kiekvieno žmogaus reikšmingesnio gyvenimo įvykio epicentras. Saldėsiai ant stalo atsiduria per visas asmenines ir kalendorines šventes. Todėl siūlome Jums išbandyti šiuolaikiškiausią ir madingiausią kulinarinės komunikacijos priemonę – padovanoti verslo partneriams, kolegoms, vadovams šiltų emocijų kupiną GabiPost dėžutę! Mūsų kruopščiai atrinkti skanėstai, estetiška pakuotė ir aksesuarai sužavės ne tik skrandį, bet ir akis bei širdį. Niekam ne paslaptis, jog dauguma pirmųjų verslo susitikimų, kaip ir galutinių, prieš priimant svarbius sprendimus, vyksta prie vaišių stalo. Todėl siūlome Jums išbandyti stiprų poveikį žmonių emocijoms suteikiantį verslo dovanėlių būdą. Skanu, gražu, netikėta…ir paliečia visus svarbiausius Žmogaus pojūčius.

Saldi dovana kalėdų proga

Vienspalviai

Netikėtumas…štai kas slypi , atrodytų, santūrioje dėžutėje ! Tai nėra įprasta pakuotė saldėsiams. Dovanėlės gavėjui pirmas įspūdis bus labai paslaptingas ir žavus- o kas gi ten, viduje ? Klasikinės formos ir spalvos suteikia solidumo. O dovanėlės turinys užlieja širdį švelnumu. Per amžių amžius , visus ir visas džiugina klasikinės formos ir skoniai. Yra dalykai, kurie visada bus sėkmingi ! Klasika- juoda-balta-raudona-pilka ir …SALDĖSIAI 

Prabangi dovana

Kaspinas su įmonės prekiniu ženklu

Siūlome rinktis klasikinių spalvų , elegantiškas ir solidžias dėžutes verslo partneriams ar kolegoms. Tai kaip proginis kostiumas, vykstant į iškilmes- demonstruojantis pagarbą ypatingai progai.

Ypatingo solidumo dovanėlei suteiks kaspinas, dekoruotas Jūsų įmonės prekiniu ženklu – logo

Dovana sesei

Užsakymo forma