Apie balionus ir dekoracijas

Pirmąjį guminį balioną 1824 m. sukūrė anglų mokslininkas Michael Faraday. Šiais laikais  balionai dažniausiai gaminami iš gumos, latekso, neopreno ar nailono.  Gamintojų sukurti  įvairiausių spalvų, formų ir dydžių  balionai , foliniai balionai skaičiai, balionų puokštės stovuose, gimtadienių dekoracijos  ir net balionų skulptūros nuostabiai tinka papuošti Jūsų šventę.  Žinoma, kad pirmoji moteris, kurios gimtadienis buvo švenčiamas – Egipto karalienė Kleopatra II. Ir jos šventėje tikrai nedalyvavo balionai gimtadieniui! Tačiau daug amžių nudundėjo, kol Gimtadienio Šventės tapo tokios, kurias mums įprasta rengti šiais laikais – su tortu, žvakutėmis, gimtadienio dekoracijomis ir balionais! Jos atsirado  ne seniau, nei prieš šimtą metų!

Jeigu ruošiatės svarbiai šventei, turbūt jau ėmėte galvoti apie tai, kokios šventinės dekoracijos galėtų sukurti tinkamą nuotaiką ir pagyvintų erdvę. Tai gali būti gimtadienių dekoracijos, balionų girliandos, balionai gimtadieniui.  Dekoracijos labai svarbi šventės dalis, nes nuo jų priklauso ir svečių nuotaika. Gimtadienių, vestuvių, krikštynų, mergvakarių ir kitų progų metu dažniausiu dekoracijų pasirinkimu būna balionai. Jų yra įvairių spalvų ir formų, tad iš jų nesudėtinga sukurti dailias dekoracijas ir šventinius elementus.

Tiems, kurie nori pasirūpinti dekoracijomis patiems, siūlome pasimatuoti dizainerio amatą ir susikurti norimą dekoraciją patiems. Iš mūsų paruoštų prekių galite pasirinkti Jums tinkančios spalvos balionus, o iš jų sukurti skirtingų spalvų derinius. Taip pat turime įvairių formų balionų, tokių kaip pripučiami butelio formos balionai, balionai skaičiai, balionai taurės, balionas žiedas. Visi jie yra įspūdingo dydžio, tad tikrai padės sukurti išskirtines šventines dekoracijas. Įtraukite į kūrybą draugus, namiškius ar kolegas ir jūs pamatysite kiek džiaugsmo suteiks pats procesas, kurio metu gimsta gimtadienio dekoracijos, girliandos, linksmi papuošimai ir puiki nuotaika!

Spalvotos, ryškios dekoracijos  – tai nuotaikinga dovana sau, vaikams  ar draugams! Išsirinkite patinkančią dekoraciją savo ar draugų šventei. Papildykite ją spalvingais balionais, balionais skaičiais ir tiesiog priblokškite spalvų ir džiaugsmo bomba!